Zestaw komputerowy Start

od 799 PLN brutto

- Procesor APU A8 7600 4x3.1GHz
- Pamięć RAM 1x8GB DDR3 1600MHZ XtremePC
- Płyta główna Gigabyte GA-F2A68HM-DS2
- Karta graficzna R7 do 2GB (układ zintegrowany)
- Dysk SSD: 120GB PNY
- Obudowa SilentiumPC ARMIS AR1
- Zasilacz Akyga 420W

Procesor AMD z wydajnym GPU

Wybierz AMD i wyposaż swój przyszły komputer w jedyny na świecie procesor (APU). Jest to połączenie procesora i karty graficznej w jednym układzie o wysokiej sprawności energetycznej dla uzyskania wysokiej wydajności i niskiego zużycia energii. Teraz możesz otrzymać to co najlepsze z każdego ze światów. Wydajność technologii procesorów wielordzeniowych oraz olśniewającą technologię najwyższej klasy kart graficznych AMD Radeon™ w jednym procesorze i oszałamiająco atrakcyjnej cenie. Karta graficzna posiada aż 2GB pamięci. Wysoka wydajność, niski pobór prądu to idealne połączenie dla mniej wymagającego gracza lub pracy biurowej.

Szybki dysk SSD

Doskonale wiemy, jak ważna jest szybkość oraz wydajność posiadanego zestawu komputerowego. Wszystkie nasze konfiguracje standardowo oparte są na szybkich dyskach SSD. Wybór marki, która spełni Twoje oczekiwania był naprawdę trudny, liczne wykonane przez nas testy wydajności jak i niezawodności jednoznacznie wybrały producenta PNY. redni transfer przy odczycie to 546 MB/s, a przy zapisie 504 MB/s co daje przyzwoite wyniki dla tej klasy cenowej.

Szybka pamięć RAM DDR3

Pamięci DDR3 marki XtremePC to krok w przyszłość, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Naszym krokiem było stworzenie pamięci, która będzie zapewniać wysoką wydajność jak i przepustowość. Specjalistom również możemy zagwarantować wysokie osiągi OC. Dożywotnia gwarancja potwierdza nasze zaufanie do oferowanych produktów.

Stylowa obudowa z USB 3.0

SilentiumPC Armis AR1 to niewielka i korzystnie wyceniona obudowa zaprojektowana by pomieścić nowoczesne i stosunkowo wydajne komponenty. Odpowiednia konstrukcja zapewnia niskie temperatury i wysoką kulturę działania całego zestawu. Podstawą jest filtr typu mesh z przodu obudowy oraz dołączony w zestawie wentylator wyciągowy z tyłu. Wyjątkowość Armisa AR1 polega na tym, że przy niewielkich rozmiarach w środku zmieści się płyta główna w rozmiarze ATX. Dzięki temu użytkownik nie jest ograniczony w doborze komponentów. w naszych zestawach? Przewodnią ideą jest mozliwość wyboru oraz personalizacji całych zestawów.

Windows 10 PRO krok do przodu

Windows 10 jest tak dobrze znany i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w rozszerzonej postaci, a poza tym nadal są dostępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać.
Szybko uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.