Zestaw XtremePC R3

od 1549 PLN brutto

- Procesor AMD Ryzen 3 2200G 4x3.5GHz
- Pamięć RAM 1x8GB DDR4 2400MHz XtremePC
- Płyta główna Gigabyte GA-A320M-S2H
- Karta graficzna Radeon Vega 8 (układ zintegrowany)
- Dysk SSD 240GB PNY
- Obudowa SilentiumPC ARMIS AR1
- Zasilacz Chieftec GPE-500S ECO

Ryzen 3 niezawodny w każdej sytuacji

Czas na skorzystanie z potencjału jaki dostarcza nam układ AMD Ryzen 3 wraz ze zintegrowanym układem graficznym Radeon RX Vega. Jest to pierwszy w historii układ graficzny, który powstał z myslą o mniej wymagajacych graczach. Czy nie jest to fenomen? AMD Ryzen 3 2200G posiada cztery wydajne rdzenie o wysokim taktowaniu początkowym 3.5GHz, w trybie TURBO do 3.7GHz. Zbudowany jest w technologii 14nm, zapewnia niski współczynnik TDP (65W). Producent również pamiętał o użytkownikach, którzy lubią zwiększać wydajność poprzez OC procesora zostawiając odblokowany mnożnik. Idealny współczynnik wydajności do ceny.

Płyta główna dla wymagających

Sięgnij po wydajność z procesorami AMD oraz płytą główną Gigabyte GA-A320M-S2H. Dzięki podstawce AM4, wspiera ona 7 generację procesorów A-Series/Athlon, a także jednostki AMD Ryzen. Możesz dzięki temu podłączyć szybką pamięć RAM DDR4 o taktowaniu nawet 3200 MHz (w trybie OC). Kilka istotnych zalet to:

 • szybkie złącze NVMe PCIe Gen3 x4 M.2
 • wytrzymałość Ultra Durable
 • dźwięk wysokiej jakości
 • szybka sieć Gigabitowa
 • chłodzenie Smart Fan 5
 • Wydajna karta graficzna to połowa sukcesu

  Nieodzownym elementem każdego gracza jest wydajny układ graficzny, który zapewnia fantastyczne chwile spędzone podczas rozgrywki. Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji. Czy jesteś już gotowy do rozgrywki na najwyższych detalach?

  Nasze doświadczone, tysiące złożonych zestawów pozwoliło na wybranie konkretnych modeli pozbawionych wad i usterek. Dodatkowo do każdego komputera dołączamy certyfikat, który potwierdza, że komputer jest w pełni przetestowany.

  Bardzo często pada pytanie, dlaczego mamy aż cztery modele kart graficznych w naszych zestawach? Przewodnią ideą jest mozliwość wyboru oraz personalizacji całych zestawów.

  Szybki dysk SSD

  Doskonale wiemy, jak ważna jest szybkość oraz wydajność posiadanego zestawu komputerowego. Wszystkie nasze konfiguracje standardowo oparte są na szybkich dyskach SSD. Wybór marki, która spełni Twoje oczekiwania był naprawdę trudny, liczne wykonane przez nas testy wydajności jak i niezawodności jednoznacznie wybrały producenta PNY. redni transfer przy odczycie to 546 MB/s, a przy zapisie 504 MB/s co daje przyzwoite wyniki dla tej klasy cenowej.

  Ekstremalne pamięci w zestawie XtremePC

  Pamięci DDR4 marki XtremePC to najnowsza generacja modułów pamięci RAM. Naszym celem jest dostarczanie pamięci, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Liczne procedury oraz testy pozwoliły nam zapewnić wysoką wydajność jak i przepustowość pamięci XtremePC. Nasze zaufanie do oferowanych produktów potwierdza dożywotnia gwarancja. Pamięci pobierają o 20% mniej prądu niż poprzednia generacja (DDR3)

  Zasilacz Chieftec ECO 500W

  Nazwa ECO oznacza maksymalną elastyczność w codziennym użytkowaniu. Kompatybilne ze wszystkimi obowiązującymi normami. Certyfikowane przez TÜV są zgodne ze standardem ENERGY STAR. Posiadają stałe napięciu 230V i są niezawodnym i wydajnym towarzyszem dla nowoczesnych IT struktur. Zalety zasilacza:
 • Certyfikat sprawności: 80 Plus Bronze
 • Funkcja PFC
 • Dodatkowa stabilizacja napięcia
 • Stylowa obudowa z USB 3.0

  SilentiumPC Armis AR1 to niewielka i korzystnie wyceniona obudowa zaprojektowana by pomieścić nowoczesne i stosunkowo wydajne komponenty. Odpowiednia konstrukcja zapewnia niskie temperatury i wysoką kulturę działania całego zestawu. Podstawą jest filtr typu mesh z przodu obudowy oraz dołączony w zestawie wentylator wyciągowy z tyłu. Wyjątkowość Armisa AR1 polega na tym, że przy niewielkich rozmiarach w środku zmieści się płyta główna w rozmiarze ATX. Dzięki temu użytkownik nie jest ograniczony w doborze komponentów. w naszych zestawach? Przewodnią ideą jest mozliwość wyboru oraz personalizacji całych zestawów.

  Windows 10 PRO krok do przodu

  Windows 10 jest tak dobrze znany i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w rozszerzonej postaci, a poza tym nadal są dostępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać.
  Szybko uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.