Zestaw XtremePC Biznes

od 1649 PLN brutto

- Procesor Intel Core i5-8400
- Pamięć RAM 1x8GB DDR4 2400MHz XtremePC
- Płyta główna MSI H310I PRO
- Karta graficzna układ zintegrowany
- Dysk SSD 120GB PNY CS900
- Obudowa Modecom Feel 302
- Zasilacz wbudowany

Nowy porządek Intel i3

Intel Core i3-8100 to najbardziej podstawowy z przedstawicieli procesorów z rodziny Coffee Lake. Ten 4-rdzeniowy procesor to doskonała propozycja dla osób, które szukają procesora w przystępnej cenie, który jednocześnie zapewni swobodną pracę całego zestawu komputerowego. Świetnie sprawdzi się przy bracy biurowej oraz do codziennych czynności wykonywanych na komputerze.

Do zalet tego modelu należy przede wszystkim zintegrowany układ graficzny, optymalny pobór mocy, a częstotliwość taktowania 3600MHz uczynią pracę płynną i komfortową. Pomimo swojej niskiej ceny procesor ten bez problemu obsłuży on bardziej wymagające zadania, treści 4K czy nawet wirtualną rzeczywistość, a to za sprawą zastosowania wsparcia dla technologii VR!

Ekstremalne pamięci w zestawie XtremePC

Pamięci DDR4 marki XtremePC to najnowsza generacja modułów pamięci RAM. Naszym celem jest dostarczanie pamięci, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Liczne procedury oraz testy pozwoliły nam zapewnić wysoką wydajność jak i przepustowość pamięci XtremePC. Nasze zaufanie do oferowanych produktów potwierdza dożywotnia gwarancja. Pamięci pobierają o 20% mniej prądu niż poprzednia generacja (DDR3)

Obudowa, którą wszędzie wciśniesz!

Wszechstrona obudowa Modecom Feel 302 to strzał w dziesiątke dla tych, którzy cenią sobie maksymalne wykorzystanie przestrzenni oraz lubią mieć dużo miejsca na biurku. Małe wymiary 60x220x321 świetnie sprawdzą się w biurach, przy czym jej kompaktowa konstrukcja obudowy pomieści w sobie wszystko co potrzebne do komfortowej pracy przy komputerze.

Czarno-szara obudowa będzie prezentować się świetnie na każdym biurku, a przy tym zajmuje naprawdę mało miejsca. Znajdziemy miejsce na napęd optyczny oraz na dysk 3,5", dodatkowo w wygodnym i łatwo dostępnym miejscu zainstalowano 2 złącza USB 2.0 oraz audio. Świetny wybór za świetne pieniądze!

Szybki dysk SSD

Doskonale wiemy, jak ważna jest szybkość oraz wydajność posiadanego zestawu komputerowego. Wszystkie nasze konfiguracje standardowo oparte są na szybkich dyskach SSD. Wybór marki, która spełni Twoje oczekiwania był naprawdę trudny, liczne wykonane przez nas testy wydajności jak i niezawodności jednoznacznie wybrały producenta PNY. redni transfer przy odczycie to 546 MB/s, a przy zapisie 504 MB/s co daje przyzwoite wyniki dla tej klasy cenowej.

Windows 10 PRO krok do przodu

Windows 10 jest tak dobrze znany i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w rozszerzonej postaci, a poza tym nadal są dostępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać.
Szybko uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.